Директор Антикорупційного бюро визначився із двома заступниками

  18 Травня, 2015 16:36
  Питаннями безпеки в НАБУ буде займатись учасник АТО Анатолій Новак, а фінансовими питаннями завідуватиме фінансист Тетяна Варварська.

  Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник призначив своїм заступником із питань правоохоронної діяльності учасника АТО Анатолія Новака.

  Про це Ситник повідомив під час брифінгу, зазначивши, що призначення відбулось за результатами конкурсного відбору.

  За його словами, підполковник Анатолій Новак – це "людина-воїн", він має чималий досвід роботи у спецпідрозділах, останній рік провів у зоні АТО та брав участь у бойових діях. Раніше займав посаду голови Київської асоціації ветеранів спецпідрозділу СБУ "Альфа". Крім того, Новак має юридичну та економічну освіту, є кандидатом економічних наук.

  На переконання директора НАБУ, Новак зможе швидко сформувати бойовий підрозділ в антикорупційному бюро, також у його завдання входитиме фізичний захист працівників і свідків.

  Також Ситник додав, що призначив ще одного заступника з фінансових питань – Тетяну Варварську, яка до цього була заступником генерального директора національного інформаційного агентства "Укрінформ". Перед цим працювала в Міністерстві фінансів. Із останнім, четвертим заступником, Ситник пообіцяв визначитись найближчим часом.

  Нагадаємо, наприкінці квітня Артем Ситник призначив свого першого заступника - екс-заступника генерального прокурора Грузії Гізо Углаву. 

  Теги : антикорупційне бюро Артем Ситник НАБУ заступники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів