Дев'ять нардепів не зареєстрували жодного законопроекту - ОПОРА

  31 Липня, 2015 12:38
  Проблема відвідуваності депутатами парламенту залишається актуальною.

  За перші півроку роботи парламенту дев'ять нардепів не підготували жодного законопроекту.

  Про це журналістам розповіла координатор парламентських і виборчих програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає кореспондент UA1.

  Це - позафракційні С. Клюєв, К. Жеваго, з "Опозиційного блоку" - Д. Омельянович, Д. Добкін, з групи "Відродження".-  І. Мирний та В. Зубик. Також жодного законопроекту не подали О. Савченко з БПП та Н. Савченко з "Батьківщини", а з "Народного фронту" - Ю. Бабій.

  "В нас є дев'ять народних депутатів, які не зареєстрували жодного законопроекту, не підготували жодного запиту, або звернення, жодного разу не виступали в пленарній залі. Нажаль, серед цих депутатів і Надія Савченко. Розуміємо, що є об'єктивні обставини, що вона потрапила до цього списку", - розповіла Айвазовська.

  В ОПОРІ розповіли, що найменше засідання парламенту відвідували члени депутатської групи "Відродження". Айвазовська зазначила, що деякі депутати не голосують в залі, навіть, коли присутні.

  Айвазовська уточнила, що за підсумками роботи двох сесій Ради у цьому списку лишилося двоє депутатів - Дмитро Добкін та Надія Савченко.

  Теги : народні депутати опора
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів