Держприкордонслужба незадоволена розслідуванням НАБУ розкрадання грошей при будівництві "Стіни"

  6 Липня, 2018 14:36
  Розслідування НАБУ розкрадання грошей при будівництві "Стіни" стримує реалізацію проекту, вважають у Держприкордонслужбі.

  Держприкордонна служба вважає розслідування Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) фактів розкрадання коштів під час реалізації проекту інженерно-технічного облаштування державного кордону з Росією – проект "Стіна" – перешкодою для її своєчасного будівництва.

  Про це, посилаючись на спікера Держприкордонслужби Олега Слободяна, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, передають Українські Новини.

  Так, зазначається: за словами Слободяна, "ця справа стримує реалізацію важливого для держави проекту, який мав за позитивного збігу обставин завершитися вже до кінця 2018 року".

  При цьому зауважується: обстоюючи свою позицію, він наголосив, що "в процесі слідства сума, яка інкримінується обвинуваченим, зменшилася зі 100 млн гривень до 16 мільйонів".

  Нагадаємо, у серпні 2017 року детективи НАБУ затримали сімох осіб за підозрою у причетності до реалізації цієї корупційної схеми. У листопаді того ж року було викрито й затримано ще одного учасника.

  Теги : Держприкордонслужба Стіна НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів