Держприкордонслужба мала право відкрити вогонь по поліції, яка їх штурмувала – нардеп

  16 Серпня, 2016 23:12
  Прикордонники могли захищати будівлю від поліції та прокуратури.
  Фото: radiosvoboda.org

  Депутат з "Блоку Петра Порошенка", член комітету з питань податкової та митної політики Андрій Антонищак заявив, що прикордонники мали право відкрити вогонь по правоохоронцях, які штурмували державну будівлю. Про це він заявив у коментарі "Українській правді".

  За словами парламентаря, він вранці приїхав до будівлі Держприкордонслужби, оскільки дізнався про обшуки військової прокуратури.

  "Я побачив спецназ КОРД, який не пропускав працівників Держприкордонслужби ні туди, ні назад без жодних пояснень. Показавши посвідчення народного депутата України, я пройшов на другий поверх, де відбувалися слідчі дії. На моє прохання, щоб підійшов будь-хто з прокурорів, які здійснюють обшук, ніхто не підійшов, більше того – побачивши моє лице, вони ховалися", - розповів нардеп.

  Антонищак зазначає, що дізнався про те, що прикордонники мали право на відкриття вогню по КОРДівцях, які навіть не представилися.

  "Тільки завдяки позиції керівника ДПС, який дав відбій і сказав не застосовувати табельну зброю, КОРДівці проникли всередину", - заявив нардеп.

  Антонищак зазначає, що штурм будівлі був цирком, оскільки працівники військової прокуратури отримали посвідчення для проведення слідчих дій, і захоплення будівлі було не обов'язковим.

  Як повідомлялося, військова прокуратура та КОРД проводили обшуки в офісі ДПС у справі про вирізаний ліс на Закарпатті

  Теги : Держприкордонслужба КОРД Андрій Антонищак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів