Держдума Росії заборонить стягнення боргів з кримчан

  27 Квiтня, 2015 11:03
  Мораторій на банківську та іншу супутню діяльність юридичних осіб-резидентів України планується ввести шляхом ухвалення відповідного закону.

  Комітет Держдуми з фінансового ринку схвалив зареєстрований ще 6 квітня законопроект щодо введення мораторію та запропонував прийняти його до розгляду, йдеться на сайті Державної Думи РФ.

  Законопроектом пропонується ввести мораторій на банківську (фінансову) та супутню діяльність, зокрема, колекторську. Стосуватиметься така заборона всіх юридичних осіб-резидентів України, які не мають ліцензії банку Росії та зареєстровані в Криму до його вступу до складу РФ, а також фізичних та юридичних осіб, які діють у їхніх інтересах.

  Крім того, буде введено мораторій на підписання та держреєстрацію будь-яких цивільно-правових угод зазначених осіб з юридичними особами-резидентами Російської Федерації.

  Для припинення дії мораторію український банк чи інша фінустанова повинні отримати ліцензію банку Росії та через прокурорів Республіки Крим і Севастополя звернутися до суду з відповідним проханням.

  Розглядатиметься документ 15 травня, на черговому засіданні Держдуми.

  Теги : Крим законопроект банк росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів