Держдеп США: проблемою України є корупція, порушення прав людини та суди

  14 Квiтня, 2016 10:09
  На думку американців, в Україні існує безкарність за зловживання з боку правоохоронних органів.

  В доповіді державного департаменту США про практику дотримання прав людини за 2015 рік була приділена увага Україні. В доповіді йшлося про те, що Україна страждає від корупції в Генпрокуратурі і судових органах, недостатнього дотримання правосуддя, та порушень прав людини.

  У Держдепі заявили, що в 2015 році цивільна влада в Україні мала контроль над правоохоронними органами, але рідко вживала заходів з розслідування і покарання зловживань, скоєних силовиками.

  Держдеп вважає серйозною проблемою в Україні безкарність за зловживання з боку правоохоронних органів.

  Зазначається, що під час візиту в Київ у вересні 2015 року спеціальний доповідач ООН з питання про позасудові, сумарні або довільні страти рекомендував уряду створити систему незалежного спостереження за поведінкою співробітників правоохоронних органів, акцентуючи увагу на заявах про жорстоке поводження з боку СБУ.

  Також в Держдепі заявили, що Україна страждає від корупції та дефіциту правосуддя. Правозахисні організації та ООН вели кілька розслідувань про порушення прав людини з боку силовиків СБУ та МВС.

  Зазначається, що влада у Києві також погано працює у справах про розстріли на Євромайдані і заворушення в Одесі, які ще не завершені.

  Теги : корупція Держдеп США права людини
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів