Депутати з "Народного фронту", як щурі, втікали під час штурму Майдану

  13 Вересня, 2016 10:52
  "НФ" мститься "Народному контролю" за критику уряду Яценюка та викриття корупційних оборудок Пашинського.

  Депутати з "Народного фронту" під час кривавого розгону Майдану 18 лютого "втікали, як щурі".

  Про це заявив депутат об’єднання "Народний контроль" Андрій Антонищак, коментуючи влаштоване у четвер депутатами з "НФ" шоу з балалайками у Верховній Раді.

  "Нашу партію "Народний контроль" і Дмитра Добродомова вони звинувачують у "співпраці з Москвою", кажуть, що ми – "агенти Кремля". Я керував сотнею на Майдані і тих депутатів "балалаєчників", котрі про це заявляють, я не бачив 18 лютого під час розстрілів активістів на Інститутській. Коли Майдан горів, то вони всі втікали як щурі", – наголосив Антонищак.

  Він порадив депутатам з "Народного фронту" не піаритися на пустому місці, а займатися написанням законопроектів необхідних, щоб вивести країну з кризи.

  Нардеп зазначив, що звинувачення на адресу його партії – це помста "НФ", рейтинги якого обвалилися, за відкриту критику уряду Яценюка та викриття корупційних оборудок депутата Сергія Пашинського.

  Зокрема, останній причетний рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". З листопада минулого року співробітники кондфабрики марно намагаються повернутися на свої робочі місця.

  Нагадаємо, "Народний фронт" в четвер, 8 вересня, влаштував у парламенті шоу з грізними радикальними звинуваченнями. Об'єктами атак стали телеканал "Інтер", депутати Сергій Каплін (БПП), Борислав Береза та Дмитро Добродомов (позафракційні). Їх партія Яценюка та Авакова звинувачує в "антиукраїнській діяльності".

  Наостанок член фракції "НФ" Юрій Береза оголосив, що у зв'язку з цим хоче подарувати трьом колегам по парламенту балалайки.

  Теги : сергій пашинський Народний Фронт Народний контроль
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів