Депутати вимагають зупинити захоплення кондитерської фабрики "ЖЛ"

  3 Лютого, 2016 14:14
  Народні обранці запропонували президентові створити орган для протистояння рейдерам.

  Група народних депутатів (А. Кіссе, В. Гуляєв, Г. Чекіта, І. Суслова, Є. Дейдей, Б. Розенблат) звернулися до Президента України з пропозицією створити постійно діючий антирейдерський комітет. На думку народних обранців, ситуація з безперервними рейдерськими захопленнями по всій країні вимагає негайного втручання відповідних органів.

  Серед найбільш кричущих випадків – розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ", яка протистоїть спробам рейдерського захоплення вже понад два місяці.  "Фабрика практично два місяці простоює. Бюджет міста, бюджет області, бюджет країни не отримує величезну купу грошей. Півтори тисячі працівників перебувають зараз не на робочих місцях, а у вимушених відпустках. Тому на сьогоднішній день, коли ми говоримо про всі можливості для інвестиційного клімату і створенні його в нашій країні, рейдерське захоплення – це ганебне явище", – заявив нардеп Борислав Розенблат.

  Рейдерське захоплення кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ", що почалося ще в листопаді минулого року, було ініційоване народним депутатом Пашинським та його бізнес-партнером Сергієм Тищенком. Після незаконного виключення підприємства з Держреєстру, фабрику було заблоковано озброєними людьми при сприянні поліції охорони в Житомирській області. Підприємству було завдано колосальних збитків.

  Депутати повідомили про намір сформувати у Верховній Раді тимчасову комісію з питань рейдерства і запропонували главі держави створити громадську раду з питань боротьби з незаконним рейдерством при президентові України. На їхню думку, проблема рейдерства зараз гостро стоїть в багатьох регіонах України. Зокрема, була озвучена ситуація, що склалася навколо ринку "7 кілометр" на Одещині

  Нагадаємо, спроби захоплення ринку "7 кілометр" здійснюються тією ж рейдерською групою Пашинський – Тищенко, яка намагається захопити Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". Рейдери застосовують ту ж схему, що й у випадку з фабрикою: використання підроблених документів, зміна складу засновників та дирекції в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб України.
  Теги : Президент депутати сергій пашинський звернення одеська область житомир сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ» "7-й кілометр"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів