Депутати вимагають розслідувати "російський слід" у придбанні Інтера

  30 Березня, 2015 14:40
  Депутати від "Народного фронту" подали заяву до ГПУ з вимогою перевірити обставини придбання Дмитром Фірташем та Сергієм Льовочкіним телеканалу "Інтер".
  Фото: сайт "Народного фронту"

  Група депутатів фракції "Народний фронт" вимагала у генпрокурора Віктора Шокіна розглянути справу екс-глави Адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна, а саме - розібратися в джерелах виникнення коштів на придбання за 2,5 мільярда доларів Дмитром Фірташем і Сергієм Льовочкіним телеканалу "Інтер" Валерія Хорошковського у лютому 2013 році.

  Про це на своєму Facebook повідомив Антон Геращенко – один із народних депутатів, які подали заяву в ГПУ.

  За його словами, депутатів цікавить, чи не є ці 2,5 мільярди доларів, за які Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін придбали контрольний пакет акцій "Інтера", кредитами російських державних банків. Тобто, чи не на гроші Путіна здійснюється російський вплив на український медіа-простір. Окрім того, депутати просили перевірити, на якій підставі у лютому 2015 року було здійснено продаж 29% акцій телеканалу "Інтер", що належали російському телебаченню.

  Таким чином, автори звернення справедливо вимагають допиту основних фігурантів справи та вважають, що всі власники ЗМІ в Україні мають бути публічно оприлюднені в інтересах інформаційної безпеки країни. Депутати вже подали відповідний законопроект у Верховну Раду. 

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів