Депутати та мітингарі вимагають розслідувати заяви про корупцію в уряді

  7 Квiтня, 2015 11:29
  Засідання Ради розпочалося з критики Кабміну. Всередині і навколо парламенту вимагають розслідувати заяви про корупцію в уряді Яценюка.

  Ранкове засідання Верховної Ради почалося з блокування трибуни. Близько 30 депутатів, серед яких були представники фракцій "Батьківщина", "Блок Петра Порошенка" та позафракційні, вимагали створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування заяв про корупцію в уряді.

  Також депутатська група "Відродження" вимагає відставки уряду. Про це заявив народний депутат Андрій Шибко на засіданні парламенту.

  За його словами, нинішній уряд "займається лише популізмом", а його реформи та підняття тарифів до стандартів європейського рівня не відповідають реальному життєвому рівню українців, які не мають європейських зарплат.

  В той же час під Радою мітингують "свободівці", які теж вимагають розслідувати діяльність Кабміну згідно даних, оприлюднених екс-головою Державної фінінспекції Миколою Гордієнком. Нагадаємо, він звинувачує чинний уряд у зловживанні на суму 7,5 мільярда гривень.

  Теги : Верховна Рада уряд депутати відставка мітинг
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів