Депутати шукають компроміс щодо закону про місцеві вибори - Березюк

  2 Липня, 2015 16:54
  Закон про місцеві вибори викликав багато суперечок у парламенті.
  ukr-online.com

  Наразі в парламенті тривають консультації щодо закону про місцеві вибори. Про це журналістам розповів лідер партії "Самопоміч" Олег Березюк, передає кореспондент UA1

  "Консультації тривають. Зараз працює робоча група, яка шукає компромісного варіанту. Ми принципово стоїмо щодо позиції до блоків. Вважаємо це кількома кроками назад, ознакою неідентифікованої та феодальної залежності. Це не сприятиме розвитку політичної системи країни", - розповів він.

  Березюк зазначив, що робоча група також узгоджує питання щодо захисту бюлетеня: "Не можуть бути незахищені бюлетні, які можуть друкуватися на будь-якій типографії міста чи області. Це недопустимо. І зараз група працює над наявністю формул підрахунку голосів. Не можемо доручити ЦВК створити формули за якими вони будуть підраховувати голоси. Мусимо надати ЦВК ці формули. Потім контролювати, як вони це роблять".

  Він зазначив, що закон про місцеві вибори може стати елементом політичної корупції, якщо не врахувати правки.

  Нагадаємо, що сьогодні депутати мають проголосувати в другому читанні за закон про місцеві вибори, який передбачає відкриті списки. Раніше депутати "Самопомочі" заявляли, що не голосуватимуть за закон у нинішній редакції.

  Теги : Верховна Рада вибори Березюк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів