Депутати Ради не підвищували собі зарплату, - Лещенко

  14 Квiтня, 2015 18:31
  Зараз вона все ще складає 6677 гривень, і може бути підвищена тільки у випадку змін у розпорядження голови Верховної Ради.

  Зарплату парламентарям не підвищували, стверджує народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка", журналіст Сергій Лещенко.

  Підвищення депутатської зарплати неможливе через розпорядження спікера парламенту Володимира Гройсмана, написав він на своїй сторінці у Facebook.

  "Зарплата депутатів на сьогоднішній день не змінилася. В касі на початку квітня мною отримано 6677 гривень. Тому що на сьогоднішній день діє це розпорядження Гройсмана, що обмежує зарплату", - зазначив нардеп.

  За його словами, зарплата збільшиться лише в разі внесення змін у відповідне розпорядження. "Якщо воно буде змінено, тільки тоді депутати почнуть отримувати 15 тисяч. Чи видасть Гройсман документ згідно з новим законом - я не знаю, тому що популізм зараз рулить понад усе", - додав він.

  Нагадаємо, колишній народний депутат Андрій Павловський повідомив, що депутатам Верховної Ради України з 1 квітня підвищили зарплату з близько 6,5 тис. грн до близько 17,5 тис. грн.


  Теги : сергій лещенко депутати зарплата андрій павловський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів