Депутати протягують "свою" людину на посаду керівника аеропорту "Львів"

  28 Листопада, 2015 18:23
  Вихідці з Львівщини-члени транспортного комітету ВР блокуватимуть законодавчі ініціативи Мінінфраструктури, поки керівником аеропорту "Львів" не буде обраний запропонований ними кандидат.
  Аеропорт
  Фото з відкритих джерел
  Аеропорт "Львів"

  Голова Комітету Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич та та інші львівські депутати з профкомітету будуть блокувати будь-які законодавчі ініціативи Мінінфраструктури, поки керівником аеропорту "Львів" не буде обраний запропонований ними кандидат.

  Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на джерело в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. 

  За словами джерела, напередодні відбулося засідання транспортного комітету ВР, на якому був присутній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер, під час якого нардепи розкритикували діяльність Мінінфраструктури і наголосили на непрозорості конкурсу з обрання керівника аеропорту "Львів".

  Співрозмовник зазначив, що перед засіданням відбулася зустріч Шульмейстера з головою Комітету з питань транспорту ВР Ярославом Дубневичем (БПП), заступником голови Комітету – Ігорем Васюником (Народний фронт) та головою підкомітету з питань авіаційного транспорту Миколою Кадикало (Народний фронт).

  "На цій зустрічі говорили виключно про конкурс по "Львову". Вони сказали: "або ви віддаєте нам аеропорт, або ми перестаємо з вами співпрацювати, у іншому випадку – ні одна законодавча ініціатива не пройде транспортний комітет". Нардепи також заявили, що на конкурс протягують людей олігархів, які хочуть "вбити" аеропорт", - зазначив урядовець.

  Наголошується, що керівником аеропорту львівські народні депутати пропонували призначити Валерія Поліщука – заступника директора аеропорту "Київ", який, втім, за результатами конкурсу не потрапив до основної п'ятірки, яку конкурсна комісія міністерства подала на розгляд до Номінаційного комітету, тож Шульмейстеру депутати пропонували скасувати результати попереднього відбору.

  Однак, за словами співрозмовника, сторони так і не домовилися між собою, про що свідчить той факт, що 26 листопада профільний комітет блокував прийняття законопроекту про дорожню реформу №0954, який подавало Мінінфраструктури.

  В той же час, голова транспортного комітету ВР Ярослав Дубневич заявив, що у нього та його колег немає конфлікту з профільним міністерством.

  "Конфлікту ніякого немає, у нас нормальні конструктивні відносини з міністерством. Це питання не конфлікту, а питання того, що уже втретє змінюються умови конкурсу. У нас є чіткі питання, і хотілося б чути чіткі відповіді. Чому, наприклад, на кожен конкурс готуються різні умови?", - заявив нардеп.

  Крім того, Дубневич припустив, що конкурсні процедури змінюються "під відповідних кандидатів", а на запитання ЕП, чи пропонували депутати Шульмейстеру на посаду директора аеропорту "Львів" Валерія Поліщука, Дубневич ухильно відповів, що "кандидатура, яка буле обрана на відкритому і прозорому конкурсі без перетягування і зміни процедур конкурсу буде прийнята Львівщиною і в тому числі народними депутатами, які є представниками громади Львівщини і  які лобіюють розвиток львівського аеропорту для фізичних осіб".

  В той же час, говорячи про законопроект №0954, Дубневич наголосив, що він не провалений, а відкладений, і до його розгляду парламентарі повернуться після створення дорожнього фонду.

  Також нардеп заперечив думку, що підтримка профільним комітетом ВР даного законопроекту та інших законодавчих ініціатив Мінінфраструктури залежить від результатів конкурсу щодо обрання директора аеропорту "Львів".

  Теги : Верховна Рада аеропорт львів Дубневич БПП Мінінфраструктури Народний Фронт народний депутат
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів