Депутати не захотіли знижувати ренту при видобутку газу

  10 Листопада, 2015 17:54
  І відправляти законопроект на друге читання теж відмовились.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Верховна Рада не змогла прийняти законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення".

  За відповідне рішення проголосували 215 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

  При цьому за відправку законопроекту на друге читання проголосували лише 108 депутатів.

  У зв’язку з цим, спікер парламенту оголосив перерву для проведення наради.

  Нагадаємо, цим законопроектом пропонується знизити ставку рентної плати за видобутий з покладів до 5 тисяч метрів природний газ, встановивши її в розмірі 29%, таким чином встановивши її на однаковому рівні із комерційним видобутком газу.

  Крім того, проектом закону пропонується встановити нульову ставку збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на газ, що в сукупності з іншими заходами дасть змогу зменшити ціну на газ для населення.

  Законопроектом також пропонується знизити ставки рентної плати на природний газ, що реалізується промисловим споживачам, до рівня близького початковому, а саме за видобутий з покладів до 5 тисяч метрів  з 55% до 29% від вартості, та за видобутий з покладів понад 5 тисяч метрів - з 28% до 14%.

  При цьому природний газ, видобутий під час виконання договорів про спільну діяльність пропонується зрівняти в оподаткуванні із газом, що реалізується промисловим споживачам.

  Теги : видобуток газу рента
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів