Депутати не захотіли приймати закон з "безвізового пакету"

  8 Жовтня, 2015 15:30
  Проект закону "Про зовнішню трудову міграцію" не набрав достатньої кількості голосів на попередніх голосуваннях.

  Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман двічі виносив законопроект на попереднє голосування, однак на його підтримку висловились лише 217 та 218 депутатів.

  Закон повинен стосуватися тих громадян України, які шукають чи вже отримали притулок за кордоном, навчаються там чи перебувають на дипломатичній службі або у відрядженні, встановлюючи правові норми та організаційні засади щодо переміщення, працевлаштування та соціального захисту громадян України та членів їхніх сімей.

  Законопроектом також пропонується закріпити на законодавчому рівні права трудових мігрантів і членів їхніх сімей.

  Міністр соціальної політики Павло Розенко, який представляв законопроект, висловив упевненість в тому, що цей закон зможе захистити права українських мігрантів та додав, що він є складовою т.зв. "безвізового пакету" - законів, прийняття яких є обов'язковим для скасування візового режиму з ЄС.

  Під час обговорення законопроект піддався гострій критиці з боку великої кількості депутатів, які висловили незгоду з багатьма пунктами документу та вимагали суттєвого удосконалення його до другого читання.

  Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли депутати вимагають удосконалення законопроекту до розгляду його у другому читанні. Раніше жорсткій критиці були піддані інші документи з пакету, необхідного для скасування візового режиму з ЄС, проте, на відміну від даного законопроекту, усі вони були прийняті в першому читанні.

  Теги : безвізовий режим законодавство безвізовий пакет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів