Депутати не підтримають проведення виборів мерів у один тур, – Черненко

  22 Червня, 2015 14:26
  Голів міських рад можливо як і раніше будуть вибирати в два тури.
  Facebook Олександр Черненко

  В ухваленому в першому читанні законопроекті про місцеві вибори не можна нічого забирати. Про це журналістам розповів нардеп "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко, передає кореспондент UA1.

  "Є побоювання чи не повернуть в законопроект (про місцеві вибори - Ред.) до другого читання вибори мерів в один тур. Скажу, що до другого читання не можна нічого забирати в законі. Можна лише добавляти. Хоча в нас у Верховній Раді, вже переконався, якщо дуже захотіти, то все можна. Але, думаю, ця позиція не знайде підтримки в залі. Тому що один з позитивів того, як законопроект приймався те, що за нього проголосували всі п'ять фракцій коаліції. Це сьогодні в коаліції велика рідкість. Думаю, багато хто, підтримуючи цей законопроект керувався мотивами, щоб не залишити стару систему і вибори мерів великих міст в один тур. Якщо така поправка пропонуватиметься, то багато тих, хто голосував за основу, не проголосують її знову", - розповів він.

  Нагадаємо, що раніше позафракційний депутат Борис Філатов висловив думку, що місцеві вибори в один тур дуже вигідні для мерів Києва Віталія Кличко та Львова Андрія Садового

  Теги : Верховна Рада місцеві вибори Олександр Черненко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів