Депутати голосують за двох членів Ради юстиції та узгоджують третю кандидатуру

  19 Травня, 2015 12:35
  Обрані сьогодні двоє членів Вищої ради юстиції можуть запустити роботу ВРЮ. Йдеться про Ірину Мамонтову та Олексія Маловацького, дискусії щодо третьої кандидатури тривають. Одним із претендентів є суддя КСУ Віктор Шишкін.

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив про початок таємного голосування за обрання двох членів Вищої ради юстиції за парламентською квотою.

  У зв’язку з цим він оголосив перерву у засіданні парламенту.

  До бюлетенів внесено дві кандидатури на посади членів ВРЮ – Ірини Мамонтової (кандидатуру внесла фракція "Народний фронт") та Олексія Маловацького (внесла фракція "Блок Петра Порошенка").

  Як повідомлялось, третю кандидатуру так і не змогли узгодити три фракції коаліції – "Батьківщина", "Самопоміч" та фракція Радикальної партії.

  Хоча наразі, як повідомив журналістам лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, обговорюється спільна кандидатура від трьох фракцій коаліції – судді Конституційного суду України Віктора Шишкіна

  Це підтвердив і лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк, однак зазначив, що рішення щодо кандидатури Шишкіна поки що не узгоджене, це лише один з претендентів.

  Теги : Верховна Рада Вища Рада Юстиції ВРЮ голосування кандидатури
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів