Депутатам БПП велено критикувати Садового й вихваляти Порошенка

  14 Березня, 2017 23:24
  Банкова дала нардепам президентської партії вказівки, як коментувати блокаду ОРДЛО та законопроект про подвійне громадянство.

  Адміністрація президента розіслала темники народним депутатам від "Блоку Петра Порошенка" щодо законопроекту глави держави про подвійне громадянство, роботи російських банків в Україні та блокади Донбасу.

  Відповідний документ має у своєму розпорядженні "Українська правда".

  Так, законопроект Порошенка про позбавлення українського паспорта осіб, котрі також мають громадянство іншої держави, пропонують трактувати як попереджувальний сигнал олігарху Ігорю Коломойському.

  Крім того, наголошується в темнику, законодавча ініціатива президента має свідчити про його позицію щодо відстороненого від посади глави ДФС Романа Насірова, котрий, за даними прокуратури, є громадянином відразу трьох країн.

  У контексті підписання ватажком "ДНР" Олександром Захарченком "указу" про встановлення "держкордону" з Україною, Банкова пропонує критикувати мера Львова й лідера "Самопомочі" Андрія Садового.

  Судячи із вказівок, нардепи мають заявляти, що своїм "указом" Захарченко де-факто підтримав позицію "Самопомочі", котра вже давно пропонує ізолювати ОРДЛО від України.

  Розкритикувати в Адміністрації президента пропонують також і позицію Садового щодо блокування торгівлі з окупованими територіями Донбасу.

  Зокрема, автори темників просувають думку, що розпочавши блокаду, "Самопоміч" уже не може її зупинити, бо вона вийшла з-під їхнього контролю, а нардепи Садового тепер уже бояться щось сказати наперекір блокувальникам.

  Стосовно діяльності російських банків, то у Порошенка пропонують наголошувати на тому, що більшість із них прийшли до України за урядів Миколи Азарова та Юлії Тимошенко.

  Теги : Петро Порошенко Самопоміч андрій садовий темник блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів