Демчишина і Насалика потрібно ув'язнити через енергетичну залежність від ОРДЛО – думка

  20 Лютого, 2017 16:37
  Відповідати за залежність України від вугілля терористів повинні колишній і нинішній міністри енергетики.

  За три роки окупації українського Донбасу влада не змогла забезпечити незалежність від "терористичного" антрациту. При цьому офіційний Київ намагається звинуватити блокувальників ОРДЛО в енергетичній кризі.

  Про це повідомив колишній нардеп Єгор Фірсов на своїй сторінці в Facebook.

  За словами екс-парламентаря, влада намагається залякати громадськість повідомленнями про введення надзвичайного стану в енергетичному секторі та подальше відключення електрики і тепла через блокаду ОРДЛО.

  Екс-нардеп вважає, що владі не потрібно погрожувати блокувальникам окупованих територій, оскільки саме вона, а не активісти, винна в енергетичній кризі, не зумівши за три роки війни забезпечити незалежність від антрациту з окупованих територій.

  Фірсов не розуміє, чому влада, визнаючи залежність від терористичного вугілля, досі не посадила за ґрати колишнього і нинішнього глав Міненерго Володимира Демчишина та Ігоря Насалика.

  "Давайте карати за провал в енергетиці дійсно винних, а не людей, які зупиняють торгівлю з терористами і намагаються звільнити полонених", – написав колишній нардеп.

  Як повідомлялося, раніше Фірсов повідомив, що на торгівлі з терористами заробляють олігарх Рінат Ахметов, президент Петро Порошенко і міністр енергетики Ігор Насалик.

  Теги : демчишин вугілля Єгор Фірсов Насалик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів