Делегація французьких депутатів вирушила в Крим

  29 Липня, 2016 13:46
  Кульмінацією візиту стане день військово-морського флоту Росії.
  Тьєррі Маріані
  Тьєррі Маріані

  Делегація французьких депутатів на чолі з депутатом національних зборів, колишнім міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані вирушила з триденним візитом до Криму, пише DW.

  Більша частина делегації - депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

  Очікується, що парламентарі перебуватимуть в Криму до 31 липня. Вони планують зустрітися з представниками "влади" Криму Сергієм Аксьоновим, Володимиром Константиновим, "прокурором" Криму Наталією Поклонською і "губернатором" Севастополя Сергієм Меняйлом.

  Кульмінація поїздки відбудеться в неділю 31 липня - французькі політики будуть присутні на святкуванні Дня військово-морського флоту РФ в Севастополі.

  Раніше депутат національних зборів Франції Тьєррі Маріані заявив, що візит французьких парламентарів у Крим є свідченням того, що санкції є не ефективними.

  Як відомо, Маріані вже був у Криму зі схожою делегацією рік тому. Він давно підтримує тісні зв'язки з Росією. З 2012 року представляє в парламенті інтереси французів, що проживають за кордоном, в тому числі в Східній Європі, Росії та Україні.

  Також Маріані був ініціатором прийнятої в квітні резолюції Національних зборів із закликом скасувати санкції Євросоюзу проти РФ.

  Нагадаємо, СБУ заборонила в’їзд в Україну всім французьким депутатам, які їздили в Крим.

  Теги : Крим РФ французькі депутати Тьєррі Маріані
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів