Деканоїдзе знала про злочини поліції, але не завадила – нардеп

  29 Серпня, 2016 14:26
  Глава поліції могла завадити злочинам своїх підлеглих.

  Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе прекрасно знала про злочини підлеглих, але не реагувала на них.

  Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України Віталій Купрій.

  Нардеп заявив, що кілька місяців тому особисто вказував Деканоїдзе на злочини працівників поліції та необхідність їх розслідування, але вона ніяк не реагувала. Купрій додає, що керівниця поліції всі справи про порушення закону правоохоронцями віддавала в регіони.

  Парламентарій зазначає, що відмовив розглядати ці справи, Деканоїдзе має нести відповідальність за вбивство поліцейськими жителя селища Криве Озеро.

  "Вона повинна доповісти про ситуацію. Ми хочемо заслухати доповідь", - заявив депутат.

  Також Купрій зауважив, що в поліції відбулися порушення умов при проведенні переатестації, оскільки після неї повинні були прийти досвідчені люди.

  "Разом з Ігорем Луценком ми подавали законопроект про переатестації. Однак Гройсман не прийняв його, а просунув урядовий законопроект, згідно з яким створювалися поліцейські комісії, на які суспільство не мало впливу. Також була викинути норма, яка надавала міським радам своїми рішеннями відправляти у відставку поліцейських, до яких немає довіри", - заявив нардеп.

  Також Купрій підкреслив, що реформа МВС схожа з реформою прокуратури, яка начебто була, але якої немає, оскільки залишились 90% колишніх кадрів.

  "Компетентні люди не пішли на таку низьку зарплату. А ми вказували на це. Зараз Хатія говорить, що ми відреагували (ситуацію в Кривому Озері, - ред.). Тільки от раніше потрібно було реагувати, коли ми говорили про це", - зазначив нардеп.

  Як повідомлялося, глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе у вересні може бути звільнена з обійманої посади.

  Теги : купрій національна поліція хатія деканоїдзе Криве Озеро
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів