Деканоїдзе заявила, що населення має повністю підкорятись поліції

  27 Вересня, 2016 13:48
  Глава Нацполіції пояснила, які повноваження будуть додані правоохоронцям.

  Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе після презентації запуску тренінгів для дільничних поліцейських і слідчих Київської області заявила, що у пакеті законодавчих змін буде норма про збільшення часу попереднього затримання.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.

  За словами Деканоїдзе, також буде запроваджено відповідальність за словесну образу співробітника поліції, введено заборону залишати автомобіль після зупинки поліцейським, а також покарання за словесну образу поліцейських, оскільки "це впливає на мотивацію поліції".

  Поряд з тим наголошується: необхідність законодавчої фіксації презумпції невинуватості поліцейського глава Нацполіції пояснила цілою низкою чинників, зокрема, небажанням людей підкорятися поліції під час зупинки для перевірки документів, відкритим перешкоджанням поліції на масових заходах – "Багато людей навмисне провокують поліцейських, знімають відео, потім це відео викладають в ютюбі і соцмережах, щоб було багато переглядів. Люди не підкоряються поліції, тому що для них поліція на сьогоднішній день нічого не означає".

  Водночас, на переконання Деканоїдзе, основою взаємодії населення з поліцією має стати покора – "Спочатку треба підкорятися, виконувати всі вказівки, які вам дає поліція, а потім ми будемо вже розбиратися через прокуратуру і суд, що трапилося".

  Теги : хатія деканоїдзе Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів