Деканоїдзе не має стосунку до успіху поліцейської реформи в Грузії – Москаль

  30 Вересня, 2016 10:13
  Реформа поліції привела до ситуації, коли правоохоронці полюють не на бандитів, а на чиновників-правопорушників для відео в Інтернеті.

  Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль вважає, якщо брати приклад у проведенні поліцейської реформи з Грузії, то незрозуміло, чому в Україні їх реалізовувала людина, яка не має жодного стосунку до них. Про це він сказав у ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Не Деканоїдзе робила ці реформи. В Грузії поліцейську реформу робив чинний віце-спікер парламенту від опозиції. І там абсолютно все робилось по іншому. А у нас витратили купу грошей абсолютно ні на що. Це привело до ситуації, коли поліція некерована", – заявив голова ОДА, який також являється генералом-лейтенантом МВС у відставці.

  Москаль зазначає, що реформа поліції привела до ситуації, коли замість полювання на бандитів, з Києва приходить наказ шукати п’яних чиновників для відеороликів у Інтернеті.

  "У них завдання з Києва, щоб знімати на камеру когось з чиновників або п’яного, або, який неправильно припаркував авто. Потім вони мають відразу викласти в Інтернет. Хіба це боротьба зі злочинністю?", – сказав губернатор.

  Також керівник області додає, що завдяки реформі в Україні з’явилися управління поліції, які не підкоряються один одному.

  "Як голова Закарпатської обласної адміністрації я бачу, що у мене є управління національної поліції і управлянні патрульної поліції, які один одному не підкоряються", – додав Москаль.

  Нагадаємо, раніше Москаль заявив, що чинна реформа поліції – це дурість так званих реформаторів, які вважають, що за три місяці можна вивчити правоохоронця.

  Теги : Геннадій Москаль Грузія реформа національна поліція хатія деканоїдзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів