ДБР очолить лояльний до Порошенка ставленик Турчинова

  15 Листопада, 2017 22:16
  Одним із заступників голови бюро стане скандальний Олексій Горащенко.

  Джерела видання "Страна" повідомляють, що в четвер, 16 листопада, конкурсна комісія обере керівника Державного бюро розслідувань (ДБР), яким стане екс-прокурор, який раніше обіймав посади заступника начальника слідчого відділу слідчого управління прокуратури Львівської області Роман Труба.

  Згідно з повідомленням, після Майдану тодішній в.о. генпрокурора Махніцький привів Трубу на посаду заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ. Після призначення генпрокурором Віктора Шокіна він був знижений на посаді і звільнився.

  З 2015 року очолює юридичну фірму "Сектор права".

  Труба вважається креатурою "Народного фронту", однак, насправді, в конкурсі на посаду глави ГБР він виявився по протекції секретаря РНБО Олександра Турчинова. І він же замовив за нього слово перед Порошенко.

  "Турчинов пообіцяв Порошенко повну лояльність Труби. Порошенко вважає, що таким чином обіграв" Народний фронт ", оскільки отримав не тільки контрольованого главу, але ще і своїх людей на посади заступників. Ними стануть Олексій Горащенко і Ольга Варченко – стовідсоткові люди Порошенко", – сказало джерело.

  Нагадаємо, працівники НАЗК узгоджували висновки е-декларацій з першим заступником керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента Олексієм Горащенко.

  До цього керівник Департаменту фінконтроля і моніторингу способу життя агентства Ганна Соломатіна заявила, що керівництво НАЗК займається фальсифікацією перевірок електронних декларацій чиновників за вказівкою влади. За її словами, для попереднього проведення перевірок е-декларацій її особисто звали в Адміністрацію президента.

  Теги : Порошенко Олександр Турчинов ДБР Роман Труба
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів