Данилюк поскаржився Заходу на Порошенка та Гройсмана

  31 Травня, 2018 11:53
  Глава Мінфіну розповів країнам G7 про конфлікт з прем’єром, а також про втручання президента в свою роботу.

  Міністр фінансів Олександр Данилюк написав листа до країн Великої сімки (G7) про свій конфлікт з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також про нав’язування президентом Петром Порошенком йому в заступники своїх людей.

  Про це повідомляє Економічна правда.

  В листі, зокрема, Данилюк описує суть конфлікту з прем’єром і небажання глави уряду призначити його заступником Яну Бугрімову.

  Натомість, зазначає міністр, президент намагався призначити людину, яку лобіювали народні депутати фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко та Ніна Южаніна – спершу Ігоря Уманського, пізніше Світлану Воробей. Данилюк ці кандидатури на посаду не погоджував, тому вже 2 роки працює без заступника.

  Данилюк також заявив, що чинна влада заважала реформуванню Державної фіскальної служби. За його словами, Гройсман заблокував призначення постійного голови ДФС і його заступників. Таким чином, уже понад рік обов’язки керівника Фіскальної служби виконує близька й лояльна до прем’єр-міністра людина.

  Очільник Мінфіну додав, що запропонував Гройсману подати до Верховної Ради прохання про його відставку.

  Нагадаємо, на засіданні Кабміну 23 травня між прем’єром Володимиром Гройсманом і міністром фінансів Олександром Данилюком сталася перепалка. Тоді ж, за даними ЗМІ, Кабмін забрав у Мінфіну в своє безпосереднє підпорядкування ДФС.

  Теги : Порошенко Мінфін G7 Петро Порошенко ДФС Кабмін Олександр Данилюк Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів