ЦВК: в Маріуполі та Красноармійську сьогодні можуть відбутися вибори

  25 Жовтня, 2015 14:08
  Вибори в цих містах можуть початися до 18:00.

  У Маріуполі та Красноармійську в Донецькій області сьогодні ще можуть відбутися вибори.

  Про це на брифінгу повідомив глава Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

  Глава ЦВК розповів, що у цих містах вибори можуть початися о 18:00, якщо бюлетені будуть прийняті членами міського виборчкому і дільниці. У цьому випадку вибори можуть бути визнані такими, що відбулися.

  За словами Охендовського вибори у Маріуполі відбуваються лише на 8 дільницях з 213.

  "ЦВК встановила факт порушення з боку міської виборчої комісії. Склад цієї комісії становлять 16 осіб, 11 з них вчора протиправно відмовилися приймати виборчі бюлетені у поліграфічного підприємства. Відмова спричинила неможливість передачі бюлетенів до дільниць. Ці 11 осіб взяли на себе відповідальність за порушення конституційних прав громадян - майже 300 тис, які можуть голосувати", - зазначив Охендовський.

  Глава ЦВК повідомив, що у Красноармійську вибори не відбуваються на 30 з 37 дільниць.

  Охендовський зазначив, що ЦВК зробить все можливе в рамках компетенції, щоб вибори у Маріуполі і Красноармійську відбулися сьогодні. Але якщо цього не відбудеться, то Верховна Рада має призначити нову дату.

  Нагадаємо, що раніше Центральна виборча комісія звернулась до Генпрокуратури, щоб та надала правову оцінку і вжила заходів проти членів Маріупольської ЦВК, через бездіяльність якої де-факто були зірвані вибори в місті.

  Теги : Маріуполь місцеві вибори цвк Красноармійськ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів