ЦВК скасувала рішення виборчої комісії Маріуполя передрукувати бюлетені

  24 Жовтня, 2015 11:40
  Наразі виборчі дільниці в Маріуполі не забезпечені бюлетенями, що ставить під загрозу проведення місцевих виборів.

  Центральна виборча комісія (ЦВК) скасувала рішення Маріупольської виборчої комісії про повторний друк бюлетенів в незалежній друкарні та зобов’язала цю комісію отримати вже надруковані бюлетені.

  Про це повідомила прес-служба ЦВК.

  Згідно з повідомленням, Маріупольский виборчком не отримав замовлені раніше бюлетені та не передав їх на виборчі дільниці. У ЦВК встановили, що наразі виборчі дільниці в Маріуполі не забезпечені бюлетенями, що ставить під загрозу проведення місцевих виборів.

  Крім того, 23 жовтня комісія прийняла рішення про повторне замовлення бюлетенів в незалежній друкарні. У ЦВК вважають, що виконання цього рішення призведе до виготовлення надмірної кількості бюлетенів і нецільового використання державних коштів.

  "Виконання постанови Маріупольської міської виборчої комісії від 23 жовтня 2015 року може призвести до виготовлення бюлетенів у кількості понад передбачену виборчим законом, а також спричинить нецільове використання коштів державного бюджету України", - наголосила прес-служба ЦВК.

  Центрвиборчком звернувся до Генеральної прокуратури України щодо проведення перевірки викладених обставин та вжиття заходів реагування відповідно до законодавства України.

  Нагадаємо, що завтра в Україні пройдуть місцеві вибори. 

  Теги : місцеві вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів