ЦВК поновила реєстрацію Партії вільних демократів у Черкасах

  17 Жовтня, 2015 10:43
  ЦВК звернулася до Генеральної прокуратури України щодо перевірки діяльності Черкаської міської виборчої комісії.

  Центральна виборча комісія ввечері 16 жовтня поновила реєстрацію Партії вільних демократів на виборах депутатів Черкаської міської ради.

  Про це повідомляється у постанові на сайті ЦВК.

  Центральна виборча комісія скасувала постанову Черкаської міської виборчої комісії про скасування реєстрації списку кандидатів у депутати Черкаської міськради від Партії вільних демократів та кандидата на посаду міського голови Черкас від ПВД, нинішнього мера міста Сергія Одарича.

  Також ЦВК зобов’язала Черкаську міську виборчу комісію вирішити питання щодо реєстрації кандидатами в депутати Черкаської міської ради 12 осіб, включених до виборчого списку міської організації Партії вільних демократів.

  Крім того, Черкаську міську виборчу комісію зобов’язали внести зміни до тексту виборчого бюлетеня для голосування в багатомандатному виборчому окрузі з виборів Черкаської міської ради.

  ЦВК також звернулася до Генеральної прокуратури України щодо перевірки діяльності Черкаської міської виборчої комісії.

  Нагадаємо, правоохоронці 12 жовтня відкрили кримінальне провадження за фактом подій навколо Черкаської міської виборчої комісії.

  Черкаська міська виборча комісія 13 жовтня зняла з виборів нинішнього мера Черкас Одарича та список кандидатів в депутати до Черкаської міськради від Партії вільних демократів.

  12 жовтня Одарич звернувся з відкритим листом до генерального прокурора Віктора Шокіна щодо дій Черкаської міської виборчої комісії. У листі Одарич звинувачує членів міської виборчої комісії у вчиненні злочинів.

  14 жовтня ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Черкаської міської виборчої комісії.

  Теги : місцеві вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів