ЦВК звеліла провести вибори у Красноармійську сьогодні

  25 Жовтня, 2015 16:13
  Жителі міста мають бути проінформовані про можливість участі у виборах.
  Фото з відкритих джерел

  Центральна виборча комісія зобов’язала Красноармійську міську виборчу комісію негайно передати виборчі бюлетені відповідним дільничним виборчим комісіям й організувати голосування.

  Відповідну постанову ухвалено на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому.

  Своєю постановою Центрвиборчком скасував рішення Красноармійської міської виборчої комісії, яка вирішила не передавати бюлетені на дільниці.

  Разом із тим, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Красноармійська міська рада та міськвиборчком зобов’язані повідомити виборців про можливості реалізувати своє виборче право на місцевих виборах.

  ЦВК також звернула увагу Красноармійського міськвиборчкому і дільничних комісій на необхідність дотримання законодавства та забезпечення реалізації виборчих прав суб’єктів виборчого процесу, за перешкоджання яким передбачена кримінальна відповідальність.

  Як повідомлялося, Красноармійська міська виборча комісія прийняла рішення, що місцеві вибори в місті не відбудуться у зв’язку з неможливістю використовувати бюлетені, які були надруковані в приватній друкарні одного з підприємців міста.

  Теги : місцеві вибори цвк Красноармійськ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів