ЦВК достроково припинила повноваження Харківського облвиборчкому

  10 Жовтня, 2015 09:17
  Політичні партії можуть не пізніше 11 жовтня подати до ЦВК кандидатури для включення до складу відповідної комісії.
  Фото з відкритих джерел

  Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження Харківської обласної виборчої комісії у зв'язку з порушеннями нею вимог законодавства.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

  "Достроково припинити повноваження всього складу Харківської обласної виборчої комісії у зв'язку з одноразовим грубим порушенням нею Конституції України і закону України про місцеві вибори", - йдеться у ньому.

  Раніше 7 жовтня ЦВК зобов'язав Харківський обласний виборчком до 9 жовтня вирішити питання реєстрації кандидатів у депутати облради від партії "Опозиційний блок".

  Харківський обласний виборчком мотивував відмову в реєстрації ОБ внесенням документів поза законного терміну, порушенням порядку висування кандидатів, невідповідністю документів вимогам законодавства і відсутністю документа про внесення грошової застави.

  Вивчивши матеріали, ЦВК встановила, що висновки Харківської обласної виборчкому не базуються на чинному законодавстві, а відповідно постанова комісії про відмову ОБ в реєстрації незаконне, і 7 жовтня скасував постанову Харківського обласного виборчкому від 1 жовтня про відмову в реєстрації кандидатів у Депутати облради від об.

  8 жовтня Харківський обласний виборчком ухвалив постанову про відмову ОБ в реєстрації кандидатів у депутати облради.

  ЦВК, розглянувши дану постанову, прийняв рішення про його скасування і розпуск облвиборчкому.

  Крім того, ЦВК ухвалив, що місцеві організації політичних партій, які мають право на подачу кандидатур до складу Харківської облкомісії, можуть не пізніше 24:00 11 жовтня подати в ЦВК кандидатури для включення до складу відповідної комісії.

  Також ЦВК зобов'язав Харківської облвиборчком після сформування нового складу до 13 жовтня вирішити питання з реєстрацією кандидатів у депутати Харківської обласної ради від ОБ.

  Нагадаємо, місцеві вибори пройдуть 25 жовтня.

  Теги : Харків місцеві вибори цвк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів