Ціллю вбивць був саме Шеремет – слідство

  21 Липня, 2016 21:54
  Закладаючи вибухівку в машину, злочинці розраховували вбити лише водія. Нікого, хто був би поруч, не мало зачепити.

  Слідство у справі про вбивство Павла Шеремета схиляється до версії, що мішенню злочинців був саме загиблий журналіст.

  Про це повідомляє DT.UA з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

  Як зазначається, свідченням цього є попередня інформація, отримана слідчою групою в процесі первинних досліджень тіла та автівки загиблого.

  "Розрахунок був точний і грамотний. Вибухівки було закладено рівно стільки, щоб вистачило тільки для водія, і не уразило нікого поруч. Якби вибухова хвиля пішла вниз, її б істотно загасило в землі, але вона пішла вгору і ліворуч", – сказав співрозмовник видання.

  За його словами, це було полювання конкретно на жертву вбивства. Якби в автомобілі перебували пасажири, то вони, найімовірніше, вижили б.

  Наразі судмедексперти завершили роботу над тілом загиблого журналіста, і зробили висновки, що причиною смерті стали несумісні із життям травми та крововтрата.

  "Мінно-вибухова травма, смерть настала від великої, швидкої й критичної для життя (1-2 хвилини) крововтрати та шоку. Шансів не було", – зазначило джерело.

  Крім того, слідча група вивчає відео з камер зовнішнього спостереження. Так, одна із камер зафіксувала момент закладення вибухівки під машину Олени Притули в ніч з 19 на 20 липня.

  Нагадаємо, відомий журналіст Павло Шеремет загинув унаслідок вибуху авто вранці 20 липня у Києві. Машина належала керівнику "Української правди" Олені Притулі. Загибель журналіста кваліфіковано як умисне вбивство.

  Теги : вбивство слідство Павло Шеремет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів