Чумак: Я півтора роки шукаю, куди Пашинський подів гроші за нафтопродукти Курченка

  4 Вересня, 2016 13:16
  Банк друга Пашинського не дає відповіді, куди поділись гроші.

  Народний депутат Віктор Чумак уже півтора роки не може дізнатись, де знаходяться гроші за реалізовані нафтопродукти Курченка. За словами депутата, гроші повинні були перевести на рахунок УМВС в Одеській області. Але на сьогодні їх там немає. Про це нардеп заявив в інтерв'ю телеканалу "112 Україна".

  "Є рішення суду, за яким гроші повинні були перерахувати на рахунки обласного управління МВС в Одеській області, як речові докази. Вони не перераховані. Банк "Фортуна", де вони знаходяться, не дає відповіді. НБУ не бачить в діях банку "Фортуна" нічого дивного. А прокуратура мене крутить по колу і не може відповісти, де ці гроші. Але я наполегливий і продовжу шукати", – сказав Віктор Чумак.

  Слід зазначити, що і банк "Фортуна", і фірми, через які продавалися нафтопродукти, належать Сергію Тищенку – близькому другу та діловому партнеру депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського. Саме цю групу неодноразово звинувачували в афері з нафтопродуктами та ряді рейдерських захоплень.

  Віктор Чумак заявляє, що законопроект про спецконфіскацію, який дуже активно просуває Пашинський, має на меті приховати скоєні злочини, головним з яких є розкрадання "нафти Курченка", гроші від продажу якої мали піти на потреби армії.

  За словами Чумака, закон про спецконфіскацію, не має аналогів у світі – італійський досвід, про який говорять його автори, це зовсім інший правовий механізм. В Італії існує закон про мафію, в якому чітко визначено, що таке мафія. І зв'язок людини з мафією має бути доведеним в судовому порядку. Тільки тоді до неї може бути застосована норма про спецконфіскацію.

  "Закон Пашинського" суперечить Конвенції прав людини. За цим законом спецконфіскація може бути застосовна без рішення суду до абсолютно невинної людини. Такий закон може стати інструментом політичного тиску.

  Теги : сергій пашинський Курченко Народний Фронт сергій тищенко Віктор Чумак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів