Чумак: мене хочуть позбавити депутатських повноважень

  27 Сiчня, 2016 20:33
  Нардеп з БПП заявляє про змову, метою якої є усунення його від депутатської діяльності.
  Віктор Чумак
  Віктор Чумак

  Народний депутат з фракції "Блока Петра Порошенко" Віктор Чумак заявив, що регламентний комітет Верховної Ради сьогодні проголосував за винесення на пленарне засідання подання про складання з нього депутатських повноважень.

  Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

  Політик заявляє, що регламентний комітет виніс на голосування дану заяву, попри те, що нардеп ще на початку тижня її відкликав і виклав мої аргументи по суті справи.

  Відкликання заяви про складання депутатських повноважень Чумак аргументував тим, що наприкінці 2015 року уряд видав розпорядження про його призначення в Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), але самого призначення ще не відбулося, оскільки ще відбудеться конкурс щодо додаткового набору двох членів агентства. Також створення та реєстрація НАЗК в державному реєстрі як юридичної особи досі заблоковане.

  За словами Чумака, за найоптимістичнішими прогнозами набор членів агентства станеться до кінця лютого, хоча може й затягтися на невизначений термін.

  "З огляду на це, проконсультувавшись з юристами, я дійшов висновку, що жодних посад я поки не суміщаю і, до вирішення ситуації з НАЗК по суті та його створення як юридичної особи, відкликав заяву про складення депутатських повноважень", – зазначив політик.

  Також народний депутат заявив, що деякі його колеги хочуть його "витиснути" з парламенту.

  "Але, якщо один всім відомий народний депутат привселюдно заявив, що Чумака "ніяк не витиснуть" з парламенту, то дочекатися поки всі процеси відбудуться природним чином і всі крапки над "і" будуть розставлені, ніхто не збирається. Витискати – значить витискати. Закон їм не указ", – написав Чумак.

  Зазначимо, що у своєму пості в Facebook Чумак міг говорити про заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенко, який в інтерв'ю газеті "День" заявив, що Лещенко, Заліщук та Чумак тримаються за крісла в парламенті і їх важко "видавити".

  Теги : Верховна Рада БПП НАЗК Віктор Чумак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів