Чубаров: "Необхідно створити спеціальне міністерство для окупованих територій"

  22 Лютого, 2016 12:56
  Глава Меджлісу кримсько-татарського народу заявив про необхідність створення міністерства, яке займатиметься поверненням окупованих територій.
  Фото з відкритих джерел

  Глава Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп від БПП Рефат Чубаров заявив про необхідність створення потужного центрального органу виконавчої влади, який буде охоплювати широкий спектр проблем як щодо населення на окупованих територіях, так і переселенців, а також займатися поверненням цих територій.

  "Якщо не відновлювати Раду міністрів Криму, що є в Конституції України, - то необхідно врахувати, що у нас є ще значна частина нами неконтрольованих територій в Донецькій та Луганській областях. Зараз якраз я намагаюся донести це до Кабміну - при переформатуванні уряду нам треба просто виходити на потужне міністерство , - йдеться в заяві.

  Крім того, Чубаров наголосив: "Повинен бути обов'язково віце-прем'єр, який буде вести весь блок питань, пов'язаних з людьми, які живуть сьогодні там (на тимчасово окупованих територіях - Ред.)".

  Нагадаємо, раніше Чубаров заявив, що включення кримського питання до Мінського процесу дозволить розглядати останній як інструмент відновлення територіальної цілісності України.

  Теги : Крим Чубаров Меджліс БПП Кабмін окуповані території
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів