Чорновол задекларувала нову квартиру в Києві та землю у Криму

  3 Квiтня, 2017 09:13
  Також нардеп вказала у декларації ще три земельні ділянки у Київській області та дві іномарки.

  Депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Тетяна Чорновол задекларувала два автомобілі та нову квартиру в Києві за 2016 рік.

  Про це передають "Українські новини" з посиланням на реєстр електронних декларацій.

  Так, квартиру в столиці площею 90 кв. м Чорновол придбала минулого року за 854,1 тис. гривень. Вона володіє нею одноосібно.

  Також у своїй декларації депутатка вказала дві земельні ділянки в анексованому Криму: у селі Грушівка площею 1513 кв. м та поблизу Судака площею 724 кв. м (записана на її батька). Як раніше з’ясувалося, зазначену землю Чорновол отримала за хабар.

  Батько нардепа також має земельну ділянку в селищі Гора під Києвом площею 1600 кв. м. У цьому ж населеному пункті йому належить будинок на 158 кв. м та гараж 18 кв. м. Крім того, він є кінцевим бенефіціаром малого науково-виробничого підприємства "Пріоритет".

  Ще дві земельні ділянки в селищі Ритні у Київській області загальною площею 5 тис. кв. м належать матері депутатки-"фронтовички".

  Тетяна Чорновол володіє двома іномарками – Chevrolet 2005 року випуску вартістю 50 тис. гривень та Mitsubishi 2014 року випуску вартістю 246,7 тис. гривень.

  Минулого року нардеп отримала зарплатню в розмірі 152,4 тис. гривень, ще 169,9 тис. гривень – як відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень, 58 тис. гривень склала пенсія.

  Чорновол має на рахунку в збанкрутілому "Фортуна-банку", власником якого є друг та бізнес-партнер її однопартійця Сергія Пашинського, 10,59 тис. євро. Члени її родини тримають 12 тис. доларів готівкою.

  Теги : Тетяна Чорновол Народний Фронт декларація про доходи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів