Чорновол обізвала українців "бл@дями"

  8 Лютого, 2016 11:54
  Нардеп від "Народного Фронту" розписала рекламні банери "Партії простих людей" непристойностями та звинуваченнями.
  Фото: facebook/kaplins

  Нардеп від "Народного Фронту" обізвала українців "бл@дями".

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє нардеп Сергій Каплін, демонструючи фото, на яких Чорновол ввечері розписує фарбою банери "Партії простих людей".  Так, на банері з текстом "Майдан проти Яценюка" вона написала "Спонсор – Фірташ", а на частині рекламних матеріалах політсили Капліна перед її назвою розмістила текст "ПНХ", дописавши перед словом "людей" літеру "Б" перетворивши напис на "Партія простих блюдей". На іншій же частині у слові "людей" замінила "ю" на літеру "я", представивши назву як "Партія простих бл@дей".

  "Я міг би зрозуміти особисту неприязнь Яценюка до мене, через те, що не даємо грабувати країну. Можу навіть зрозуміти чому підіслав до нас свою чергову "шістку" з провокацією. Але, хоч убий, не розумію, як людина, за яку голосували українці може підняти руку, щоб обізвати мільйони простих людей. Народний фронт таки став антинародним. Агонія Яценюка перед відставкою", – заявив з цього приводу Каплін.

  Зазначимо, дії Чорновол підпадають під ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

  Нагадаємо, соціологічна група "Рейтинг" склала рейтинг електоральних настроїв українців, місця в якому прем'єрській партії не знайшлося.

  Теги : Каплін Тетяна Чорновол Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів