Чорновол готова "віддати життя" за закон про спецконфіскацію і 50 млрд

  31 Березня, 2016 18:55
  Соратниця Сергія Пашинського не сприймає жодної критики на адресу її скандального законопроекту і готова захищати його до кінця.

  Співавторка скандального законопроекту про спецконфіскацію, нардеп від "Народного Фронту" Тетяна Чорновол не сприймає критику ні колег-депутатів, ні навіть представництва ЄС.

  У коментарі кореспонденту UA1 вона заявила, що нардепи, які критикують її законопроект – особи, що захищають інтереси Януковича. А заява представництва ЄС про те, що цей закон не містить гарантій захисту права на чесний суд та право власності, Чорновол назвала "цинічною" і гадає, що європейські чиновники просто не вивчили її законопроект.  Окрім того, Тетяна Чорновол захищає Сергія Пашинського, який, на думку інших нардепів, намагається цим законом банально легімітизувати свої корупційні оборудки, зокрема з нафтопродуктами Курченка. Такі заяви вона назвала "брєдом" і заявила, що нафтопродукти Курченка ніхто не вкрав, навпаки – це нібито "єдиний ресурс, який пішов на користь України".

  Чорновол згадала і про свого чоловіка, який віддав життя за Україну. Вона ж тепер "готова віддати життя за цей законопроект", бо на кону – 50 мільярдів.

  Нагадаємо, представництво ЄС розкритикувало законопроект Пашинського-Чорновол. Також народні депутати міжфракційного об’єднання "Єврооптимісти" заявили, що законопроект Пашинського-Чорновол суперечить інтересам України.

  Теги : корупція Тетяна Чорновол сергій пашинський Народний Фронт спецконфіскація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів