Чорновол не радує перспектива закупівлі нормальних сухпайків для ЗСУ – Бірюков

  13 Жовтня, 2016 19:12
  Депутатка від "Народного фронту" вважає, що нові сухпайки "суперечать засадам науки та нормам здорового глузду".

  Народному депутату від "Народного фронту" Тетяні Чорновол не до вподоби перспектива закупівлі нових сухпайків для української армії, які були схвалені інститутом Академії медичних наук України.

  Про це написав радник президента Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, свої думки щодо нових сухпайків Чорновол висловила у депутатському зверненні до міністра оборони Степана Полторака.

  У ньому нардеп висловила незгоду із експертним висновком "Інституту громадського здоров’я ім. О. Марзєєва Національної академії медичних наук України". На її думку, інститут погодив норми, що "суперечать засадам науки про харчові технології та нормам здорового глузду".

  "Таня Чорновол послідовно відстоює основи свого персонального "здорового глузду". Берци – Таня носить берци. Форма – Таня бореться з формою. Сухпайки? Тепер Таня стала експертом з харчових технологій", –  зазначив Бірюков.

  Як відомо, група народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, до якої входить Тетяна Чорновол, намагалася отримати контроль над сферою закупівель продуктів харчування для армії.

  Теги : корупція Міноборони ЗСУ Тетяна Чорновол Народний Фронт держзакупівлі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів