"Чорна бухгалтерія" Партії регіонів викриває узурпацію влади Януковичем

  29 Травня, 2016 15:43
  Передані до НАБУ документи про витрати Партії регіонів свідчать про участь в становленні режиму Януковича ЦВК, парламенту та судів.

  Екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак під час інтерв'ю DT.UA заявив, що матеріали "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, передані ним до НАБУ, крім корупційних дій колишньої влади викривають узурпацію влади Януковичем.

  "Документи свідчать про участь в становленні режиму Януковича ЦВК, парламенту, судів - перш за все, Вищого адміністративного суду та Конституційного суду. В одній із справ (про узурпацію влади Януковичем – ред.), в один період, була навіть інформація щодо повідомлень про підозру суддям Конституційного Суду. А потім все затихло. Наразі може виявитися, що справи "поховані", - йдеться в заяві.

  Крім того, Трепак наголосив: "Сьогодні вже можна стверджувати, що розслідування корупційних злочинів колишньої влади, пов'язаних з мільярдним розкраданням державного бюджету, контрабандою, "віджиманням" бізнесу, банківськими оборудками, відмиванням брудних коштів та великими хабарами, значною мірою провалено: частина з них юридично "вмерла", правова перспектива іншої частини є вельми примарною".

  Водночас екс-посадовець підкреслив: передані ним до НАБУ матеріали "дозволяють зробити висновок про підкуп співробітників силових структур, в т.ч. "Беркуту" задовго до подій 2013-2014 років".

  Як відомо, у ГПУ нема жодної готової справи проти чиновників Януковича.

  Теги : ГПУ СБУ Янукович беркут «сім'я» Януковича
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів