Чинна влада не зацікавлена у боротьбі з корупцією та залученні інвесторів – економіст

  2 Лютого, 2018 12:44
  Андерс Аслунд переконаний, що українські високопосадовці швидше більше заплатять за облігації, ніж будуть боротися з корупцією.

  Шведсько-американський економіст Андерса Аслунда заявив, що українські високопосадовці не зацікавлені у боротьбі з корупцією та залученням інвесторів у економіку України. Таку думку він висловив у інтерв’ю для "Української правди".

  За словами економіста, якщо в економіці буде багато інвесторів, то топові чиновники матимуть менше контролю над економікою, через що вони стануть біднішими.

  "Зазвичай в дуже бідних країнах дуже багаті керівники, бо вони не обмежені в доступі до фінансових ресурсів. Немає ніякого взаємозв’язку між багатством керівництва держави та багатством народу", – пояснив Аслунд.

  У питанні боротьби з корупцією економіст переконаний, що українські високопосадовці швидше більше заплатять за облігації, ніж будуть вирішувати цю проблему.

  "Бо вони зацікавлені в корупції, вони з неї живуть. Генпрокурор Юрій Луценко, мабуть, отримує багато грошей за те, що не бореться з корупцією. Якби він боровся з корупцією, він би нічого не заробляв, крім своєї невеликої зарплати", – додав Аслунд.

  Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд назвав неправдивою інформацію про "пом'якшення позиції" Фонду зі створення Антикорупційного суду.

  Теги : корупція інвестиції аслунд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів