Четверо міністрів передумали йти у відставку

  4 Лютого, 2016 21:23
  Павленко, Квіташвілі, Пивоварський та Стець вирішили залишитися на посадах, однак висунули певні умови.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр аграрної політики Олексій Павленко, міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр інформполітики Юрій Стець відкликали свої заяви про відставку.

  Про це вони заявили на позачерговому засіданні Кабміну.

  Разом із тим вони висунули низку умов, за яких вони готові далі працювати в уряді.

  Так, Павленко заявив, що проти політичного деструктивного тиску на процес здійснення реформ як з боку партій, фракцій і окремих депутатів. Також він додав, що наполягатиме на завершенні всіх розпочатих процесів.

  Пивоварський при цьому попросив для міністрів справедливу зарплату. Також глава Мінінфраструктури зажадав проводити публічні закупівлі тільки на прозорих тендерах.

  Відкликання своєї заяви про відставку Квіташвілі пояснив тим, що не хоче залишати роботу недоробленою. Також він висунув до парламенту вимогу розглянути підготовлені МОЗ закони, які вже кілька місяців лежать у Верховній Раді.

  Стець же виступив за повну прозорість влади. За його словами, всі органи влади повинні проводити свої засідання у прямому ефірі. Окрім того, щомісяця представники всіх органів влади мають публічно звітувати про свою діяльність.

  Теги : квіташвілі відставка Юрій Стець Пивоварський Олексій Павленко Кабмін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів