Черновецький розкрив корупційні схеми Коломойського

  9 Вересня, 2016 22:59
  Колишній очільник столиці повідомив про відмивання коштів через "Приватбанк".

  Колишній мер Києва Леонід Черновецький розповів про схеми, завдяки яким олігарх Ігор Коломойський через "Приватбанк" заробляє на українцях.

  Про це колишній політик написав у соціальній мережі Facebook.

  За словами Черновецького, він, як колишній банкір і голова Київського Банківського Союзу, може стверджувати, що зростання гривні майже прямо залежить від сотень мільярдів гривень, виділених Нацбанком для рефінансування "Приватбанку". Ці гроші Коломойський начебто відмивав у італійському філіалі "Приватбанку, який нещодавно закрили за відмивання "брудних грошей".

  "Схема проста: Коломойський бере гроші українців користуючись додатковою емісією нічим не забезпеченої гривні, видає цими грошима кредити своїм фіктивним компаніям, і тримає ці гроші закордоном вже в доларах, чекаючи, що виросте курс. А потім повертає їх НБУ вже знеціненими, а багатомільярдну прибуток у доларах залишає собі, в тому числі і для фінансування потужного телеканалу "1+1", щоб залякувати владу і знову брати кредити! І поки "Приват" існує, гривня стрімко знецінюватися, створюючи страшні проблеми тим верствам населення, які живуть на зарплату і пенсії", – зазначив Черновецький.

  Як повідомлялося, екс-мер Києва Леонід Черновецький подав позов у суд на телеканал "1+1", який належиться Коломойському.

  Теги : Коломойський Приватбанк Черновецький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів