Черниш: Україна втратила міжнародну фінансову допомогу на відновлення Донбасу

  7 Травня, 2016 17:11
  Вадим Черниш заявив, що через повільні дії влади міжнародні донори віддали призначені для відновлення Донбасу гроші Сирії.

  Україна не реалізувала цілу низку міжнародних програм з відновлення Донбасу, в результаті чого гроші міжнародних донорів пішли на Сирію.

  Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, повідомляє УНН.

  "Ми втратили ініціативу на те, що намагатися вирішити конфлікт, або застосувати сучасні механізми вирішення і подолання наслідків. Наприклад, щодо відновлення втрачені темпи і не реалізовано цілу низку міжнародних проектів і кошти пішли на Сирію, або на проблеми біженців сирійських", - йдеться в заяві.

  Нагадаємо, частина проукраїнських волонтерських організацій, що займаються проблемами переселенців, виступили із заявою про небажання керівництва міністерства  з питань тимчасово окупованих територій йти на контакт і звітувати про свою діяльність, хоча йдеться про розподіл донорської фінансової допомоги в сотні мільйонів євро.

  Теги : відновлення донбасу біженці Україна Сирія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів