Через судову реформу Порошенка всі справи Майдану доведеться закрити – Горбатюк

  5 Жовтня, 2017 08:48
  Провадження щодо злочинів часів Революції гідності будуть закриті через прийняті ВР поправки нардепа Лозового до КПК.

  Керівник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив у коментарі "Тижню" про майбутнє закриття всіх проваджень щодо злочинів часів Революції гідності – через прийняті Верховною Радою 3 жовтня зміни до Кримінального процесуального кодексу.

  "Верховна Рада прийняла зміни до КПК. Зокрема, врахували і поправки народного депутата Андрія Лозового. Відповідно до цих змін, усі провадження, які ми розслідуємо у злочинах проти Майдану, після вступу закону в дію треба буде закрити, оскільки [за новими положеннями КПК], якщо є зареєстрована справа за фактом скоєння злочину, але в ній немає підозрюваного і її не зможуть розслідувати впродовж року – провадження треба закривати", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: до такої ситуації призвів той факт, що у прийнятих змінах відсутні перехідні положення, які б регламентували дію нових норм щодо вже існуючих розслідувань – "А в законі написано, що строки на розслідування течуть не з моменту оголошення про підозру, а з моменту реєстрації злочину в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. А у Департаменту спецрозслідувань є провадження, яким скоро виповниться 4 роки".

  Як відомо, у Раді намагаються скасувати судову реформу.

  Теги : ГПУ Майдан Андрій Лозовий судова реформа сергій горбатюк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів