Через рейдерське захоплення Житомирської кондфабрики суддів перевірять НАБУ і ВРЮ

  21 Листопада, 2016 13:20
  Комітет ВР доручив НАБУ і ВРЮ перевірити діяльність суддів, причетних до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Комітет з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради доручив НАБУ та Вищій раді юстиції перевірити діяльність суддів, причетних до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Про це йдеться в листах, направлених парламентським комітетом голові НАБУ Артему Ситнику і голові ВРЮ Ігорю Бенедисюку.

  Як повідомлялось раніше, ціла група суддів приймали незаконні рішення, допомагаючи в рейдерському захоплені Житомирської кондфабрики. Згадані судді діяли в інтересах депутата Сергія Пашинського та його бізнес-партнера Сергія Тищенка, спрямованих на незаконне заволодіння фабрикою.

  "Перші, з кого треба почати, – це судді житомирських адміністративного та господарського судів. Вони фактично почали це рейдерське захоплення. Просто забрали нашу власність і віддали її бандитам Пашинського. Я майже щонеділі зустрічаюсь з членами Комітету ВР з протидії корупції, з головою ВРЮ Бенедисюком, з головою НАБУ Артемом Ситником. Надаю їм всі документи, всі факти злочинів цих суддів", – каже один із співвласників фабрики Денис Долинський.

  На переконання Долинського, рано чи пізно всі, хто брав участь в цьому захоплені, понесуть покарання, і насамперед – судді, адже вони зрадили присязі. "Депутати, з якими я спілкуюсь в комітетах Верховної Ради, сходяться на думці, що ситуація з фабрикою – це чистий кримінал, а тому судді, які беруть в цьому участь, повинні нести найсуровішу відповідальність", – зазначає Долинський.

  UA1 отримав повний список прізвищ суддів, які виносили протизаконні рішення та допомогли здійснити рейдерське захоплення фабрики.

  Судді Господарського суду Житомирської області

  Тимошенко О.М., Прядько О.В.

  Судді Рівненського апеляційного господарського суду

  Філіпова Т.Л., Василишин А.Р., Бучинська Г.Б., Гудак А.В.

  Судді Вищого господарського суду

  Попікова О.В., Євсікова О.О., Кролевець О.А.

  Суддя Житомирського окружного адміністративного суду

  Нагірняк М.Ф.

  Суддя Тернопільського адміністративного окружного суду

  Ходачкевич Н.І.

  Судді Львівського апеляційного адміністративного суду

  Каралюс В.М., Затолочний В.С., Матковская З.М.

  Судді Вищого адміністративного суду України

  Сорока М.О., Смокович М.І., Чумаченко Т.А., Заяць В.С., Горбатюк С.А., Стрелець Т.Г.

  Судді Верховного суду України

  Прокопенко О.Б., Барбара В.П., Берднік І.С., Ємець А.А., Волков О.Ф., Жайворонок Т.Є., Кривенда О.В., Гриців М.І., Колесник П.І., Коротких О.А., Маринченко В.Л., Пантілієнко П.В., Потильчак О.І., Терлецький О.О., Шицький І.Б.  Денис Долинський, директор ТДВ "ЖЛ" та Ігор Бенедисюк, голова Вищої Ради юстиції
  Денис Долинський, директор ТДВ "ЖЛ" та Ігор Бенедисюк, голова Вищої Ради юстиції

  Теги : сергій пашинський Вища Рада Юстиції ВР НАБУ сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів