Через 2-3 роки українських медиків практично не буде в країні – нардеп

  18 Червня, 2018 17:47
  За словами депутата, облдержадміністрації з департаментами охорони здоров’я просто відверто брешуть людям і лікарям про медичну реформу.

  Саботаж державних органів місцевої влади, облдержадміністрацій, департаментів охорони здоров’я є очевидний.

  Про це на брифінгу під час погоджувальної ради заявив народний депутат,голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, в Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Одеській областях від 40 до 60% браку лікарів первинної ланки. Це означає, що немає з ким підписувати угоди, каже Березюк.

  "Людина, яка має зробити операцію на апендиктомію, вона йде в аптеку, бо в лікарнях взагалі нічого немає. А вона потім забуває прийти і навіть сказати "дякую" лікарю, бо вона на нього зла", – наголошує він.

  Нардеп впевнений, що через 2-3 роки українських медиків практично в країні не буде.

  "Ця реформа (медична – ред.) є маленькою ниточкою, волосинкою, за яку можна втриматися і дати людям віру в те, що вони потрібні країні", – заявляє Березюк.

  Він також додав, що "обласні державні адміністрації з департаментами охорони здоров’я просто відверто брешуть людям і лікарям про цю реформу".

  "Заходиш в лікарню, сідаєш і кажеш: розкажіть мені, що ви знаєте про реформу. І лікарі не знають нічого. Хто їм має це сказати? Саботаж державних органів місцевої влади, облдержадміністрацій, департаментів охорони здоров’я є очевидний. Тому що вони втрачають контроль над державними потоками грошей. Внаслідок реформи цей контроль буде в головного лікаря поліклініки, чи лікарні на місці. Це шахрайство, дезінформація, або просте невігластво, в яке я не вірю, тому що ці люди прекрасно обкрадали українську медицину протягом останніх 26 років", – підкреслив депутат.  Нагадаємо, раніше  відповідальний секретар Національної медичної палати Сергій Кравченко заявляв, що закон про медичну реформу – це державна програма, яка недофінансована.

  Теги : Україна Березюк лікарі медична реформа влада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів