Це провал: Холодницький визнав, що в САП нічого не знали про листування розкрадачів "оборонки"

  15 Березня, 2019 08:47
  Антикорупційний прокурор стверджує, що в НАБУ приховали інформацію.

  Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що в очолюваному ним відомстві нічого не знали про листування, опубліковане в журналістському розслідуванні про корупцію в оборонному секторі.

  Про це він повідомив в ефірі телеканалу 1+1.

  "Якщо говорити про провадження, в якому фігурувала "Оптимумспецдеталь", то тут, я це визнаю, це провал у розслідуванні, це провал у процесуальному керівництві також", – наголосив Холодницький.  За його словами, прокурори САП не знали про існування 87 сторінок листування фігурантів оборонного скандалу, тому що вони були передані головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом керівнику детективів Андрію Калужинському.

  Доля вказаних матеріалів, стверджує Холодницький, прокурорам досі не відома, адже прокуратура не може проконтролювати моменти, коли матеріали фізично ховають від неї.

  "Треба визнати: якби не Bihus.info, ми б про ці матеріали навіть і не взнали", – заявив глава САП, додавши, що досі не може домогтися від керівництва Бюро відповідної інформації.

  Нагадаємо, голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький раніше заявив, що керівництво НАБУ усвідомлено знищувало матеріали кримінальної справи про махінації в оборонному секторі.

  Теги : корупція Укроборонпром НАБУ Назар Холодницький САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів