Бузину та Калашнікова вбили "структури, які не підпорядковуються міліції", - Борислав Береза

  16 Квiтня, 2015 19:49
  Показово знищують тільки другорядних персонажів проросійських поглядів, наголосив народний депутат.

  На тлі ескалації конфлікту відбувається посилення структур, які не підпорядковуються міліції. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат Борислав Береза.

  Ці структури "можуть виконувати замовлення, які ми бачимо, можуть працювати і проти України", заявив він.

  Береза нагадав, що про вбивство Олеся Бузини сьогодні було задане питання президенту Росії Володимиру Путіну. "Таке відчуття, що все було підготовлено саме під цей виступ. Більш того, експерти схиляються, що саме російським спецслужбам було максимально вигідно використовувати злочинний елемент для виконання такого замовлення", - вважає Береза.

  Нардеп також висловив думку, що показово знищують тільки "другорядних" персонажів проросійських поглядів.

  "Знищують "шісток", тих, які не впливають. Просто марковані російським слідом і російським світом. Це дорога ціна за дружбу з російським світом. Для тих, хто підписав цей контракт - це квиток в одну сторону, а тих людей, які реально працюють на російський світ, їх Путін буде берегти для інших проектів", - вважає депутат.

  Щодо вбивства Олега Калашнікова, то Береза впевнений, що той "був убитий для того, щоб він не зміг дати відомості з розслідування злочинів, скоєних на Майдані, і так само зі створення Антимайдану, до якого він мав безпосереднє відношення.

  Нагадаємо, 15 та 16 квітня у Києві було вбито колишнього нардепа Олега Калашнікова та журналіста Олеся Бузину. З цього приводу вже висловилися українські політичні експерти, політики та журналісти.

  Теги : вбивства Олег Калашніков Олесь Бузина борислав береза
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів