Бутусов розповів подробиці про "війну" Шокіна і Сакварелідзе

  14 Липня, 2015 14:42
  Генеральний прокурор Віктор Шокін пішов на конфлікт зі своїм першим заступником Давидом Сакварелідзе.
  Речові докази, знайдені під час обшуку 26 червня
  Фото: Facebook Davit Sakvarelidze
  Речові докази, знайдені під час обшуку 26 червня

  Інформацію про конфлікт у Генпрокуратурі підтверджує журналіст Юрій Бутусов в Facebook.

  Проти Сакварелідзе, як керівника Генеральної інспекції, і Віталія Касько, який здійснював процесуальне керівництво арештом прокурорів-хабарників Корнійця та Шапакіна, почалася фактична "війна". Їх підлеглі, які ведуть справу прокурорів, потрапили під кримінальну справу.

  Бутусов вказує, що в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 13 липня зареєстровано справу № 4201500000001453, відкриту старшим слідчим управління з розслідування особливо важливих справ Дмитром Сусом.

  Група співробітників Генеральної інспекції звинувачується у внесенні недостовірних відомостей у справу від 26 червня, порушену проти Шапакіна і Корнійця. 

  Бутусов підкреслює, що "прямий і відвертий тиск на слідчу групу Генеральної інспекції не міг здійснитися без відома генерального прокурора Віктора Шокіна".

  Тепер в учасників слідчо-оперативної групи можуть проводити обшуки, застосувати прослушку, наружку - тобто взяти розслідування під повний контроль, зазначає Бутусов. На це сьогодні повинен видати санкцію Печерський суд Києва.

  До речі, по цій справі (ч. 1 ст. 366) проходять і співробітники СБУ, як пише в Facebook депутат і журналіст Мустафа Найєм.

  Бутусов вважає, що "група Шокіна" в ГПУ буде боротися за повне закриття справи і розгін Генеральної інспекції.

  "Розвал справи до суду дозволить уникнути неприємних питань про походження грошей і про спільників Корнійця та Шапакіна. Шокін" своїх "не здає. Разом з ним у тиску на слідство беруть участь заступник генпрокурора Столярчук та начальник головного слідчого управління Грищенко", вказує журналіст.

  Нагадаємо, в результаті спецоперації під керуванням голови СБУ та заступника генпрокурора Сакварелідзе у Києві затримали високопоставлених прокурорів. Під час обшуків у них були виявлені сотні тисяч доларів, незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси, діаманти тощо.

  Після того заступник генпрокурора Володимир Гузир призначив службове розслідування "незаконних дій на режимному об'єкті".

  Теги : сакварелідзе Юрій Бутусов Віктор Шокін Володимир Шапакін Олександр Корнієць Віталій Касько
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів