Бухгалтерка Луценка має ще й квартиру в Ялті за $1 млн – Лещенко

  26 Жовтня, 2016 14:59
  Нардеп розповів хто стоїть за бухгалтеркою та сім'єю Луценків.

  Бухгалтерка сім'ї генерального прокурора Юрія Луценка крім великої кількості нерухомості у столиці, володіє й квартирою в Ялті, яку хочуть продати за 1 млн доларів.

  Про це повідомив народний депутат Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

  За словами парламентаря, крім будинку в столиці бухгалтер Світлана Риженко, яка є підставною особою для сім'ї Луценків, володіє квартирою в Ялті, площа якої складає 145 кв. метрів. Нардеп зазначає, що наразі ця квартира виставлена на продаж за 1 мільйон доларів.

  Лещенко нагадує, що нерухомість Луценків в Україні вже викуплена нардепом з БПП Глібом Загорієм.

  Особу Загорія народний депутат пов'язує з іншим представником "Блоку Петра Порошенка" Олександром Третьяковим, якого називає "правою рукою" та спонсором Луценка.

  "Саме в офісі Третьякова базувався Луценко після виходу з в'язниці до обрання депутатом у 2014 році. І саме Третьяков утримував сім'ю Луценка під час його перебування під вартою", – зазначає парламентар.

  Також Лещенко заявив, що в обмін на допомогу з квартирами й іншими питаннями, Луценко є "дахом" Третьякова в розборках з главою МВС Арсеном Аваковим. Міністр, за словами нардепа, намагається потіснити компанію-монополіста "Національні лотереї", яка належить Третьякову, з ринку ігрових автоматів.

  "Луценко попросив про допомогу Третьякова, який, у свою чергу, звернувся до Загорія для того, щоб той купив нерухомість бухгалтерки Луценка і закрив історію про квартири", – додає нардеп.

  Цю ситуацію з генпрокурором Лещенко порівняв з операцією по відмиванню грошей минулих часів, коли Сергій Клюєв за 7 млн доларів купив квартиру Віктора Януковича на вулиці Івана Мазепи. Це на той момент так легалізували кошти на будівництво "Межигір'я".

  Теги : сергій лещенко Юрій Луценко третьяков Гліб Загорій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів